Kursy egzaminacyjne zalecane są osobom będącym na poziomie B1+/B2 i zamierzającym przystąpić do egzaminu IELTS, TOEFL, Cambridge First (FCE), C1 Advanced (CAE), TOEIC.

Celem kursów jest kompleksowe przygotowanie do wybranego egzaminu międzynarodowego, zapoznanie się z jego formatem i adekwatnymi technikami egzaminacyjnymi. Podczas zajęć kursanci rozszerzają słownictwo stosując je w różnych formach komunikacji, utrwalają struktury gramatyczne w ich aktywnym zastosowaniu, zwracają uwagę na poprawność gramatyczną i stylistyczną wypowiedzi ustnych i pisemnych. Techniki egzaminacyjne są ćwiczone na podstawie autentycznych testów z poprzednich lat oraz dodatkowych materiałów wspierających naukę. Na zakończenie kursu przeprowadzany jest bezpłatny egzamin próbny.

Wszystkie grupy liczą maksymalnie 6 osób

Szczegółowy zakres treści programowych dla poszczególnych kursów (IELTS / TOEFL / Cambridge First / C1 Advanced, TOEIC) opracowany został przez nauczycieli praktyków, którzy od lat z sukcesem przygotowują grupy i osoby indywidualne do zdawania egzaminów międzynarodowych.

Szkoła Językowa London Academy w Białymstoku prowadzi kursy językowe dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych, a także szkolenia dla firm.

  • ul. Białówny 9/1 15-437 Białystok
  • londonacademy@wp.pl
  • Godziny pracy sekretariatu:
    spotkania umawiane mailowo
  • Nr konta:
    05 1540 1216 2074 4456 5136 0001
    (Bank Ochrony Środowiska)

Facebook