Matura

podstawowa / rozszerzona / dwujęzyczna* 

Kompetentne przygotowanie do egzaminu maturalnego z języka angielskiego

Matura 2019 / Matura 2020 / Matura 2021

– przygotowanie do matury podstawowej (poziom B1) – kursy roczne

– przygotowanie do matury rozszerzonej (poziom B2) – kursy roczne i 2-letnie

matura dwujęzyczna (poziom C1) – kursy roczne, 2-letnie i 3-letnie

– zajęcia indywidualne lub w małych grupach (już od 2 osób)

Na kursach maturalnych w London Academy, poza językiem angielskim, uczymy strategii egzaminacyjnych oraz zarządzania czasem podczas egzaminu. Przed przystąpieniem do nauki każdy przyszły maturzysta musi napisać test oraz przejść rozmowę poziomującą – tworzone są grupy słabsze i mocniejsze. Zajęcia są prowadzone przez nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem w przygotowywaniu do egzaminu maturalnego. Nauka opiera się na sprawdzonych, autorskich programach przygotowanych przez zespół London Academy.

*Od 2015 r. wszyscy maturzyści (nie tylko Ci ze szkół dwujęzycznych) mogą zdawać egzamin maturalny z języka obcego nowożytnego na tzw. poziomie dwujęzycznym: 

Egzamin maturalny na poziomie dwujęzycznym to egzamin sprawdzający znajomość języka obcego na poziomie C1. Odnosząc to do popularnej skali egzaminów z języka angielskiego, matura na poziomie podstawowym (B1) to ekwiwalent egzaminu Cambridge English: Preliminary (PET), a matura na poziomie rozszerzonym (B2) to ekwiwalent egzaminu Cambridge English: First (FCE). Matura na poziomie dwujęzycznym to odpowiednik Cambridge English: Advanced (CAE).

 

Zarejestruj się na bezpłatne spotkanie informacyjne oraz test poziomujący:

infolinia: 609 330 085  //  email: londonacademy@londonacademy.pl